• Bycahit electronic arts öncelikle müşterilerini çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer. Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır. Son teknoloji dillerini ve tasarım çizgilerini esas alarak çalışmalarını genişletir.

  • Dünya'da görsel tasarım çizgileri sürekli değişmektedir.Kreatif tasarım çizgilerini kullanıp müşterilerimizin çalışma konuluraına göre analiz yaparak kurumsallaşma sürecini hızlandırıyoruz. Başta logo olmak üzere, müşterinin ihtiyacına göre ürün veya tanıtım katalogları, kartvizitler, dergiler, broşürler ve afiş bilboard tasarımlarını kurumsal çizgiye önem vererek markalaşmasına katkıda bulunuyoruz.

  • Sosyal Medya: Bycahit electronic arts sosyal medya çalışmalarının oluşturulması, geliştirilmesi ve sonuçların tespiti için profesyönel çözümler üretiyor.
    SEO: İnternet kullanıcıların %80'i arama motoru kullanarak bilgi akışını sağlıyor. Yılların verdiği tecrübeyle yaptığımız çalışmalarda özgün içerik ve kodlama dilinin SEO'ya uyumlu olmasıyla birlikte google sıralamalarında iyi sonuçlar alabiliyoruz.

You need a modern browser to view this.